Гра з Вулканом – бонус від Вулкан 777

Протягом 20 днів, починаючи з 10 грудня до Нового року, кожен геймер може взяти участь у квесті «Гра з Вулканом». У рамках його проведення потрібно зіграти у чотири міні-ігри з простими правилами. Головне завдання полягає в тому, щоб зібрати під час кожного етапу якнайбільше візиток. Від їх кількості безпосередньо залежатиме розмір майбутнього призу, який можна отримати як винагороду. Максимальний виграш – 250 тисяч доларів.

Призовий фонд 2,5 млн. гривень
Кількість етапів Чотири
Приз за перше місце 150 000 доларів
Нагорода за друге місце Автомобіль Porsche Panamera 4S 2021
Приз за третє місце Range Rover Evoque Autobiogrphy

Бонус гра з Вулканом дозволить отримати й інші не менш цінні призи – навколосвітня подорож на двох, два комп’ютери, телевізор, айфони останніх моделей, грошові подарунки та серії фриспінів (від 50 до 100 штук).

Гра з Вулканом

Гра «Тихіше їдеш – далі будеш»: правила та умови

Перший етап великого розіграшу стартував 10 грудня та триватиме до 16 грудня. Сума призового фонду складає 2,5 млн. грн. Після завершення акції її буде розподілено між 301 переможцем. Щасливчики, які посіли перші три місця, отримають такі виграші:

  • 500 000 UAH;
  • 250 000 UAH;
  • 150 000 UAH.

Додатково кожному з трьох переможців буде подаровано по 10 візиток для участі у наступних трьох іграх. Про розподіл призів між переможцями, які посіли 4-301 місце, докладніше можна почитати у правилах акції на офіційному сайті казино. Коефіцієнт відіграшу для грошових призів не передбачено.

Умови отримання лотерейних квитків та візиток

Стати власником лотерейного квитка можна двома способами – купивши його на сторінці проведення лотереї (вартість – 50 UAH) або поповнивши рахунок на суму від 800 UAH. За депозит у розмірі 1600 UAH буде видано 2 квитки, за 2400 UAH – три квитки і так далі.
Одна візитівка видається учаснику за 25 лотерейних квитків, зібраних під час участі у першій грі «Тихіше їдеш – далі будеш». Зберіть якнайбільше візиток та отримайте більше шансів на перемогу.