Правила безпеки популярного грального закладу

Сучасні технології дозволяють більше – в тому числі перенести деякі сфери життя в онлайн-світ. Не оминули нові віяння й індустрію азарту – десятиліттями в інтернеті з’являються нові гральні заклади на різні якості та надійності.
Про те, як не загубитися серед сотень брендів і вибрати дійсно безпечного провайдера, зберігши свою анонімність, читайте в нашій статті. Ну а якщо подібний аналіз ви вважаєте зайвим, то просто довіртеся нам – а ми рекомендуємо Вулкан.

Вибір майданчика: критерії безпеки

Хороший та надійний клуб у країнах, де діяльність гральних закладів є незаконною – явище досить рідкісне. Завдяки тому, що цю сферу перевели до розряду тіньового бізнесу, на її арені стали з’являтися чисельні шахраї, а клієнти, у свою чергу, не зовсім розуміють, як можна перевірити легальність клубу.

Насправді, дотримуючись кількох простих принципів, можна вибрати хороший майданчик без шкоди для гаманця. Як? Зверніть увагу на 5 критеріїв:

 1. Перегляньте наявність ліцензії. Нехай ніхто не видасть місцеву ліцензію (адже в Україні це заборонено), але наявність офшорного документа також є важливим плюсом для закладу. Реєструючись ліцензованим в онлайн казино Вулкан, гравець автоматично потрапляє під юрисдикцію країни, яка видала документ, а значить, його права у разі виникнення проблемних ситуацій буду захищені.
 2. Вивчіть відгуки. Різні форуми дадуть змогу легко відстежити проблемні бренди, з яких не можна вивести кошти. При цьому, звичайно, треба фільтрувати для себе фейкові відгуки і розуміти, де стоять рекламні посилання.
 3. Перегляньте запропоновані ігрові автомати. Чим більше там слотів якісних та відомих провайдерів, тим більше довіри до майданчика.
 4. Зверніться до служби підтримки. Уважні до проблем користувачів співробітники та швидкість реакції є показниками надійності бренду.
 5. Запросіть гемблінг-сертифікати провайдерів, які підтверджують, що у софті використано технологію ГВЧ.

Як не втратити особисті кошти та свої дані?

Визначися із брендом? Тоді убезпечте себе та свої кошти, дотримуючись базових правил безпеки в мережі: не повідомляйте паролі іншим людям та на інших сайтах, не залишайтеся в кабінеті, якщо використовуєте чужий ПК, не переходьте підозрілими дзеркалами в інтернеті.

Зі свого боку гральний заклад має гарантувати безпеку на технічному рівні, зокрема:

 • розміщення сайту на https-протоколі;
 • аудит входів на сайт за ip-адресою/пристроєм та блокування спроб несанкціонованого доступу;
 • обов’язкова перевірка при виведенні грошей.

Правила відповідального гемблінгу

Щоб гра була відповідальною та безпечною, слід майте на увазі наступні правила гемблінгу:

 • Гра повинна розглядатися виключно як розвага, і в жодному разі як спосіб заробітку.
 • Лімітуйте кількість часу та коштів, які ви витрачаєте на гру. Рекомендуємо встановити ліміти депозиту, програшу та обороту, які ви можете собі дозволити.
 • Якщо тяга до гри стає занадто сильною, обов’язково скористайтеся опцією самовиключення.
 • Якщо ви відчуваєте потребу з кимось поговорити про проблеми, які може викликати гра, зв’яжіться з однією з організацій, які займаються боротьбою з лудоманією.